Dorogi éremeső az I. Szent Miklós Kupán
Sport
2013. dec. 3.

Tizenhat arany, tizenhárom ezüst és 11 bronzérem az Új-Hullám SE éremkollekciója az I. Dorogi Szent Miklós Kupa úszóversenyen. A november 30-án megrendezett viadalon tíz egyesület 170 úszója vett részt, a gyerekek tizenhat versenyszámban mérték össze erejüket.

A dorogi versenyre Győrből, Vácról, Esztergomból, Szentendréről, Mórról és Budapestről is érkeztek csapatok. A legeredményesebb dorogi úszó Böszörményi Boglárka volt, aki egyéniben három aranyérmet szerzett. Rajta kívül két győzelmet ért el Kovács Boglárka, Merész Bence, Meczger Máté és Bencze Attila, egy-egy aranyat nyert Berky Áron, Böszörményi Bálint, Bencze Georgina és Kristóffy Csenge. Győzött a fiú 25 méteres gyorsváltó is.

ve.JPG

Az Új-Hullám SE úszószakosztálya várhatóan februárban rendezi meg a következő úszóversenyét, amely a Komárom-Esztergom megyei bajnokság harmadik fordulója lesz.