Szabadon csodálható alkotást készítettek rajzosaink
Kultúra
2012. szept. 21.

Szabadon csodálható alkotást készítettek rajzosaink

Egy szépséges secco-val lepték meg három iskolánk rajzszakkörösei városunkat bányásznap alkalmából. A mérete miatt is igen tekintélyes alkotás a városi sportcsarnok falát díszíti ezentúl. Az ünnepélyes átadásra augusztus 31-én került sor, mielőtt a hagyományos fúvós-mazsorett felvonulás megnyitotta a Jubileum téri programokat.

secco_2.JPG

Külön aktualitást ad az alkotásnak, hogy a magyar szempontból is eredményes olimpia évében született Kapa Melinda, Tóth-Major Krisztina és Kolonics Péter útmutatásával. Ahogy dr. Tittmann János mondta köszöntőjében: szerencsére van még szabad falfelületet a városban, ahová lehet még alkotni.

secco_2.JPG

Kíváncsian várjuk ifjaink újabb szabadtéri munkáit!

secco_2.JPG

Az alkotók


A festmény elkészítéséhez az alapanyagokat a Baumit Kft. biztosította.