ÁLLÁSPÁLYÁZAT pénztáros munkakör betöltésére
Közügy
2016. okt. 11.

A Dorogi Kincstári Szervezet pályázatot hirdet pénztáros munkakör betöltésére. Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő Munkavégzés helye: Kincstári Szervezet, 2510 Dorog, Bécsi út 71. Pályázati feltételek: szakirányú középfokú végzettség
Előnyt jelent: államháztartási számviteli szakmai tapasztalat, mérlegképes könyvelői végzettség
Elvárt kompetenciák: nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés
A pályázat részeként benyújtandó iratok:
- iskolai végzettséget, szakképesítést tanúsító okiratok másolata
- szakmai önéletrajz.
További alkalmazási feltétel:
3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
Alkalmazás: közalkalmazotti jogviszonyban.
Bérezés: a közalkalmazotti bértábla alapján.
A pályázat benyújtásának határideje: 2016. október 24.
A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának módja:
elektronikus úton: Kiss Dorottya része a kiss@dorog.hu e-mail címre,
vagy postai úton: a Kincstári Szervezet, 2510 Dorog, Bécsi út 71. címre.